Zakup licencji

BUDOWA PROGRAMU

Program SEMA jest oparty na modułowej budowie, dlatego licencja jest zawsze dobierana pod konkretną specyfikę firmy. Dzięki temu klient kupuje tylko potrzebne mu funkcję, ale nadal ma możliwość rozbudowania swojej licencji. Moduły są podzielone na pakiety dla dekarzy-cieśli , firmy budujące prefabrykowane domy drewniane (posiadające własne centra ciesielskie CNC), producentów schodów, a także firmy zajmujące się pokryciami z blachy. Do każdego z tych profili działalności mamy odrębne pakiety modułów.

TESTOWANIE LICENCJI

Przed zakupem programu umożliwiamy miesięczne testowanie licencji. Koszt udostępnienia pełnej wersji programu z wybranymi modułami do testowania to 250,00 Euro. W ramach tej opłaty klientowi przysługuje 4-godzinne szkolenie online oraz materiały szkoleniowe (kursy i tutoriale). W przypadku zakupu programu po okresie testowania ta opłata zostaje odliczona od końcowej wartości licencji.

ZAKUP LICENCJI

Podstawą do zakupu licencji jest przygotowanie oficjalnej oferty oraz jej podpisanie przez zamawiającego wraz z akceptacją warunków handlowych.

Po podpisaniu wymaganych dokumentów Centrala wystawia fakturę w EURO.

Zgodnie z przepisami o wymianie handlowej w UE stawka VAT wynosi 0% (dla osób fizycznych 19%).

Preferujemy przedpłatę, dlatego klucz z licencją zostaje wysłany zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.

Licencja programu SEMA jest wieczysta.

Możliwy jest również leasing licencji, zakup ratalny lub wykupienie tzw. licencji czasowej.

W szczególnych przypadkach sprzedaż odbywa się przez nasze przedstawicielstwo.

Cena jest skalkulowana w złotych polskich, a stawka VAT wynosi 23%.

Szczególne przypadki, to między innymi niektóre dotacje z EU, których przyznanie wymaga podpisania umowy z przedstawicielem będącym firmą Polską.