Targi DREMA 13 – 16 września 2022

Wkrótce otwarcie targów 𝗗𝗥𝗘𝗠𝗔 𝘄 𝗣𝗼𝘇𝗻𝗮𝗻𝗶𝘂. Po przerwie spowodowanej COVID-19 wracamy na Targi poznańskie by prezentować funkcje najnowszej wersji oprogramowania SEMA!

SEMA jest programem oferującym odpowiednie rozwiązania spełniające wysokie wymagania rzemieślniczych zakładów ciesielskich i stolarskich, dużych firm wytwarzających konstrukcje z drewna oraz producentów domów prefabrykowanych.

Wraz z naszym partnerem, firmą Mafell, zaprezentujemy nasze najnowsze rozwiązania i pokażemy jak efektywnie łączyć projektowanie z praktyką.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, należą do ścisłej czołówki największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna i jako jedyne wydarzenie w Polsce zyskały rekomendację federacji EUMABOIS!

“DREMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji technologii jutra i rozwiązań dedykowanych obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu oraz energii z drewna, których uzupełnieniem są maszyny do rozkroju i szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe, jak również kleje i lakiery.

 

Mapa MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH

 

Już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, zarówno osoby zainteresowane działaniem programu jak również naszych stałych klientów 🙂