SEMA POLSKA nowym członkiem wspierającym SEDG

Miło nam poinformować, że SEMA POLSKA została nowym członkiem wspierającym Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.  Naszym celem będzie aktywne wspieranie firm chcących produkować domy drewniane poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie projektowania i prefabrykacji konstrukcji drewnianych. 

Kilka słów o Stowarzyszeniu

“Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe (EDG) zostało zarejestrowane w kwietniu 2017. Jest organizacją zrzeszającą firmy, które obserwując rozwój budownictwa drewnianego na świecie chciałyby, aby stało się ono popularne także w Polsce.

Członkami są zarówno firmy zajmujące się prefabrykowanym budownictwem energooszczędnym, jak i producenci materiałów dedykowanych do tego typu konstrukcji.

Stowarzyszenie kładzie duży nacisk na propagowanie prefabrykowanego budownictwa drewnianego, energooszczędność i pasywność budynków. Widząc zalety technologii prefabrykowanych Stowarzyszenie postawiło na budowę świadomości oraz dbałość o jakość i rzetelność wykonania wg. ujednoliconych wytycznych technicznych opartych na przepisach prawa”

 

Link do strony SEDG

https://www.sedg.pl/

Link do artykułu o SEMA Software na stronie SEDG

Sema Software