Licencje dla szkół i uczelni

UŻYTKOWANIE LICENCJI SEMA SOFTWARE

Licencje dla szkół i uczelni są darmowe i powinny służyć jedynie do celów edukacyjnych.

W ramach umowy szkoła/uczelnia otrzymuje 2 darmowe klucze z pełną wersją programu dla nauczycieli oraz dostęp do wersji try&learn dla uczniów.

Wersja Try&learn jest ograniczona o pewne funkcje, ale może być instalowana na wielu komputerach.

KOSZTY JAKIE PONOSI SZKOŁA LUB UCZELNIA

Jednostki dydaktyczne we własnym zakresie muszą opłacić koszt szkolenia dla nauczycieli z obsługi programu.

Szkolenie może być 1 lub 2 dniowe a jego koszt to 50 zł/godz. plus koszty dojazdu i zakwaterowania w hotelu (w przypadku 2-dniowego szkolenia).

Szkolenie jest zalecane, ale nie jest obowiązkowe.

t

CO MUSI PRZYGOTOWAĆ SZKOŁA LUB UCZELNIA ?

Dla właściwego wykorzystania udostępnionej licencji szkoły/uczelnie powinny we własnym zakresie przygotować stanowiska pracy dla uczniów/studentów oraz dla nauczycieli. Należy przez to rozumieć odpowiednie wyposażenie w postaci komputerów lub laptopów działających w Windows 10 i posiadających odpowiednie parametry.

i

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Po skończonym szkoleniu nauczyciele zostaną zaopatrzeni w odpowiednie skrypty do nauki projektowania i będą mogli zarejestrować się na platformie dla nauczycieli (obecnie tylko w wersji niemieckiej). Wystawiamy również certyfikaty ukończenia szkolenia (jeśli będą wymagane)

POMOC TECHNICZNA

W ramach umowy będzie możliwa darmowa pomoc techniczna dla nauczycieli prowadzona przez polskie biuro obsługi klienta. Pomoc jest udzielana mailowo, telefonicznie lub poprzez zdalny pulpit przy użyciu programu Team Viewer.

P

KORZYŚCI ZARÓWNO DLA SZKÓŁ I UCZELNI

Nasz program to bardzo specjalistyczne narzędzie pozwalające projektantowi przygotować projekt wykonawczy każdej konstrukcji drewnianej, poczynając od małej altanki, poprzez więźby dachowe i domy drewniane a na schodach kończąc, z możliwością ich prefabrykacji na centrach ciesielskich CNC. Cena naszego programu oscyluje od 20.000 do nawet 100.000 tysięcy złotych i jest wykorzystywana zarówno przez małe firmy ciesielskie jak i duże zakłady produkujące setki domów drewnianych rocznie. Znajomość naszego programu daje absolwentom techników budowlanych lub studentom budownictwa praktyczne umiejętności i zwiększą szansę na znalezienie pracy w takich firmach na stanowisku projektanta lub inżyniera produkcji.