Kieleckie targi dla dekarzy i cieśli “DACH FORUM”

W dniach 5-6 marca odbędą się targi “DACH FORUM” przeznaczone dla cieśli i dekarzy, na których będzie obecny również zespół SEMA Polska. Oprócz prezentacji programu SEMA będziemy również pokazywać najnowsze funkcję umożliwiające przenoszenie danych do programu FRILO, umożliwiającego w szybki i łatwy sposób generowanie obciążeń statycznych. Na stoisku będziemy również prezentować możliwości pomiarowe skanera laserowego LEICA 3D Disto oraz możliwość współpracy tego urządzenia z SEMĄ.

https://www.targikielce.pl/dachforum

“Marcowy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to zupełnie nowy punkt w kalendarzu Targów Kielce. To także jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które w 100% poświęcone jest zagadnieniom związanym z budową dachów! Podczas dwudniowej imprezy zaprezentują się najlepsi wykonawcy pokryć dachowych: dekarze, blacharze i cieśle, producenci materiałów, specjalistycznych narzędzi i maszyn oraz firmy oferujące usługi dla tego sektora”

Udział w DACH FORUM jest znakomitą okazją do zaprezentowania, ale i zapoznania się z najnowszymi trendami, produktami, usługami i nowoczesnymi technologiami zarezerwowanymi dla branży pokryć dachowych. Pierwsze w kraju spotkanie przedstawicieli tego sektora to znakomita platforma do wymiany doświadczeń, biznesowych spotkań i rozmów z ekspertami. Najlepsi mistrzowie w swoim fachu zdradzą tajniki sztuki dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej. Inauguracyjna odsłona DACH FORUM odbędzie się w dniach od 5 do 6 marca 2022 roku w Targach Kielce!

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM w dniach 5-6 marca 2022 roku w Targach Kielce!